Home » Актуелности » Резултати са такмичења 2018/2019.

Резултати са такмичења 2018/2019.

РЕЗУЛТАТИ СА ТАКМИЧЕЊА 2018/2019.

 

 

 Књижевна олимпијада –  Наталија Роквић – 3. место на општинском такмичењу

                                     и  пласман на градско такмичење, наставник Љубица Чорбић

                                     Наталија Роквић – 2. место на градском и пласман на

                                     Републичко такмичење, наставник Љубица Чорбић

                                     Сања Сарајлић - 2. место на  градском  такмичењу и пласман

                                     на Републичко такмичење, наставник Данијела  Франета

Српски језик –  Александра Станковић – 2. место на општинском такмичењу и     

                                     пласман на  градско такмичење

                                     Александра Станковић – 3. место на градском такмичењу, 

                                     наставник Љубица Чорбић

                                     Дуња Тешић – 3. место на општинском такмичењу,

                                     наставник Љубица Чорбић

                                     Ана Станимировић - 1. место на општинском такмичењу и

                                     пласман  на градско такмичење

                                     Ана Станимировић  - 3. место на градском такмичењу,

                                     наставник Данијела Франета

                                     Анђа Прица – 2. место на општинском такмичењу и пласман

                                     на градско  такмичење, наставник Данијела Франета

                                     Наталија Роквић - 1. место на општинском такмичењу и

                                     пласман на  градско

                                     Наталија Роквић – 2. место на градском такмичењу,

                                     наставник Љубица Чорбић

                                     Наталија Главоњић – 2. место на општинском такмичењу и

                                     пласман  на градско, наставник Данијела Франета

Биологија             - Жељана Покрајац -3. место на општинском такмичењу и пласман на

                                  градско такмичење

TИО И ТИТ           ,,Шта знаш о саобраћају“:

                                - Лазар Томашевић  5/1- 2. место на општинском такмичењу и пласман на

                                градско

                                -Сања Сарајлић  8/1 – 3. место на општинском так

Географија        - Димитрије Прица   8-1 – 2.место на општинском такмичењу и пласман

                                 на градско